Doradca ds. blacharsko-lakierniczych

5 500,00 - 6 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 5 500,00 - 6 800,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.28

Opis stanowiska

doradca job365, handlowiec job365

Przyjmowanie szkód komunikacyjnych zgodnie z wytycznymi towarzystw ubezpieczeniowych
(oględziny, dokumentacja, kosztorysy, fakturowanie, obsługa platform do komunikacji z TU)Terminowe, zgodne ze standardem rozliczanie szkód komunikacyjnychDbałość o wysoki poziom obsługi klienta zgodnie ze standardami firmyWykonywanie w systemie Audatex kosztorysów naprawOpieka administracyjna nad dokumentamiStały kontakt z klientem Korespondencja z towarzystwami  ubezpieczeniowymi (w tym: odwołania od decyzji)
Wymagania

Preferowane min. 2-letnie doświadczenie na wymienionym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Umiejętność rozliczania szkód
Umiejętność rozliczania szkód w programie Audatex
Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
Bardzo dobra organizacja pracy
Umiejętność pracy w zespole
Wysoka kultura osobista
Ważne prawo jazdy kategorii B
Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Atrakcyjne warunki płacowe (stałe wynagrodzenie plus motywacyjny system premiowy)
Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy
Przyjazną atmosferę pracy

Ważne do: 2020.01.28, wyświetleń: 81

nr ogłoszenia: 1030