GŁÓWNY SPECJALISTA DS. BHP

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 5 300,00 - 6 500,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.31

Opis stanowiska

specjalista BHP job365, pracownik biurowy job365

Przeprowadzanie audytów i kontroli warunków pracy oraz
przestrzegania przepisów i zasad BHP oraz ppoż. (kontrola zarządzanych
obiektów zlokalizowanych w całej Polsce) oraz ocena stanu bezpieczeństwa
i higieny pracy dla nowych kontraktów.Monitoring wykonywania zaleceń poaudytowych i pokontrolnych w zakresie BHP.Proponowanie
rozwiązań, metod, narzędzi pozwalających na podnoszenie standardów
bezpieczeństwa w Spółce oraz udział w ich wdrażaniu.Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy pracowników Spółki.Prowadzenie postępowań wypadkowych i analiz zdarzeń wypadkowych oraz występujących zagrożeń.Koordynowanie
realizacji badań pomiarów czynników szkodliwych oraz uciążliwych dla
zdrowia występujących w środowisku pracy wraz z prowadzeniem
obowiązującej w tym zakresie dokumentacji.Koordynowanie i udział w opracowywaniu dokumentacji systemowej dotyczącej zakresu BHP.Przygotowywanie danych, analiz i podsumowań do sprawozdawczości nt. bezpieczeństwa pracy.
Wymagania

Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo ukończone studia wyższe techniczne wraz ze studiami podyplomowymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Co najmniej 5 letni staż pracy w służbie BHP.
Mile widziane uprawnienia do pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej.
Umiejętność praktycznej interpretacji wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Znajomość zagadnień technicznych oraz potencjalnych zagrożeń dotyczących eksploatacji urządzeń i instalacji technicznych.
Gotowość do częstych podróży służbowych.
Prawo jazdy kat. B.
Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.
Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Dozoru (D1,D2,D3).
Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, komunikatywność, kreatywność, chęć podejmowania nowych wyzwań i umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów
Oferujemy

Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie z branży energetycznej o dużym potencjale rozwoju.
Możliwość elastycznego czasu pracy.
Miłą atmosferę pracy w otwartym, współpracującym zespole.
Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój.
Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań, w tym samochód służbowy.
Pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej (w tym stomatolog).

Ważne do: 2020.01.31, wyświetleń: 71

nr ogłoszenia: 1110