Operator Wózka Widłowego

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 000,00 - 4 000,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.05

Opis stanowiska

operator wózka widłowego job365, operator job365, pracownik fizyczny job365

  • nie wymagamy doświadczenia !
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 -zmianowym
Wymagania

obsługa wózka widłowego (możliwość zdobycia uprawnień UDT)
dbanie o porządek w miejscu pracy
kontrola stanów magazynowych,
współpraca z przewoźnikami/kierowcami współpracującymi z oddziałem
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego
pracę w nieformalnej atmosferze
zdobycie doświadczenia zawodowego w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG
elastyczne godziny pracy, praca tylko na dwie zmiany
atrakcyjne wynagrodzenie + premia+ dodatek transportowy
benefity (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
spotkania integracyjne

Ważne do: 2020.03.04, wyświetleń: 89

nr ogłoszenia: 1916