REFERENT KSIĘGOWY

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Chełmek
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 800,00 - 4 500,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.14

Opis stanowiska

referent job365, referent księgowy job365, pracownik biurowy job365

Sprawdzanie faktur i rachunków pod względem rachunkowymDekretowanie i księgowanie dowodów księgowychProwadzenie spraw rozrachunkowych z kontrahentamiKsięgowanie faktur dotyczących zakupów i sprzedażyPrzygotowywanie rejestrów VATNadzór, rozliczanie i wycena inwentaryzacjiSporządzanie sprawozdań do Urzędu Statystycznego
Wymagania

Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość)
Znajomości przepisów o podatku dochodowym od osób prawnych
Znajomości przepisów o podatku od towarów i usług
Znajomości języka angielskiego na poziomie B1
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobrej obsługi komputera (Pakiet MS Office)
Dużego zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
Dobrej organizacji pracy, dokładności i obowiązkowości
Oferujemy

Interesującą pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie
Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
Zdobycie cennego doświadczenia w środowisku międzynarodowych specjalistów

Ważne do: 2020.03.13, wyświetleń: 65

nr ogłoszenia: 2056