Pracownik biurowy

2 500,00 - 3 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto job365
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 500,00 - 3 000,00 zł
  • Dodano 2019.04.17

Opis stanowiska

praca handlowiec job365, praca biurowa job365, praca obsługa klienta job365

  • tworzenie ofert handlowych
  • obsługa zamówień od klientów
  • obsługa programu magazynowo - fakturowego Subiekt, Gestor
  • wsparcie działu sprzedaży w bieżących działaniach
  • współpraca z innymi działami firmy
  • inne prace biurowe
Wymagania

znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra Microsoft Excel
komunikatywność, zdolność nawiązywania kontaktów
sumienność, dobra organizacja pracy
wysoka kultura osobista
wykształcenie min. średnie
rzetelność w realizacji powierzonych zadań
uczciwość, odpowiedzialność
praca w biurze od poniedziałku do piątku
Oferujemy

stabilne zatrudnienie na lata, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata,
umowa o pracę.

Ważne do: 2020.04.16, wyświetleń: 27

nr ogłoszenia: 2178