główny/a księgowy/a

4 500,00 - 5 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto job365
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 500,00 - 5 200,00 zł
  • Dodano 2019.04.29

Opis stanowiska

praca księgowa job365, praca księgowy job365, praca rachunkowość job365

odpowiedzialność za księgowość i controlling finansowy w spółce, sporządzanie list płac, deklaracji podatkowychkontrola faktur sprzedażowych, zakupowych oraz wydatków na podróże służbowe prowadzenie polityki HR we współpracy z Zarządem i kierownictwem poszczególnych działówprowadzenie dokumentacji pracowniczejnadzór nad budżetem Spółki ocena wyników Spółki, wyjaśnianie odchyleń oraz propozycja działań naprawczychprzygotowywanie raportów na potrzeby kierownictwasporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby organów publicznych i instytucji państwowych
Wymagania

doświadczenia na podobnym stanowisku
wykształcenia wyższego
dobrej znajomości języka angielskiego
doświadczenia w naliczeniu wynagrodzeń
znajomości prawa pracy
znajomości programu Płatnik
mile widziana znajomość programu Comarch Optima
Oferujemy

ciekawą pracę w rodzinnej atmosferze
atrakcyjne wynagrodzenie
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
premie kwartalne i roczne

Ważne do: 2020.04.28, wyświetleń: 50

nr ogłoszenia: 2222