Kierowca

4 500,00 - 5 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto job365
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 500,00 - 5 500,00 zł
  • Dodano 2019.04.29

Opis stanowiska

praca kierowca job365, praca C+E job365, praca kierowca ciężarowy job365

Twoją rolą będzie realizacja zamówień w zakresie dostarczania kabin sanitarnych do klienta przy zachowaniu wysokich standardów jakości pracy oraz wykonania usługi na najwyższym poziomie.
Wymagania

umiejętności planowania i organizacji pracy
rzetelności, odpowiedzialności i dokładności w wykonywaniu zadań
zaangażowania w wykonywaną pracę
umiejętności pracy w zespole
czynnego prawo jazdy kat. B lub C (mile widziane C+E)
preferowane osoby posiadające zawodowe prawo jazdy wraz z aktualnymi badaniami lekarskimi, świadectwem kwalifikacji zawodowej oraz elektroniczną kartą kierowcy
Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
praca na miejscu
terminowo wypłacane wynagrodzenie
atrakcyjny system premiowania
przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
nowoczesny tabor samochodowy, telefon komórkowy
system szkoleń
możliwość dofinansowania podwyższenia lub uzyskania kwalifikacji zawodowych
dofinansowanie do opieki medycznej LuxMed (po okresie próbnym)
nagrody jubileuszowe za staż pracy w spółce
odzież firmową oraz zapewnienie jej prania
odzież ochronną wraz z artykułami do higieny osobistej
możliwość otrzymania dodatkowego wynagrodzenia za ponadobowiązkowe prace

Ważne do: 2020.04.28, wyświetleń: 8

nr ogłoszenia: 2224