Analityk finansowy

3 000,00 - 3 100,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto job365
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 000,00 - 3 100,00 zł
  • Dodano 2019.06.11

Opis stanowiska

praca analityk finansowy job365, praca finanse job365, praca rachunkowość job365

Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej
Sporządzania sprawozdań finansowych
Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy
Przygotowywanie raportów zleconych
Prognozowanie cash flow
Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
Budżetowanie oraz prognozowanie finansowe.
Przedstawianie inicjatyw związanych z możliwymi rozwiązaniami w obszarze prowadzonego raportowania

Wymagania

Minimum dwa lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale finansów, analiz, kontrolingu
wiedza z obszaru analizy finansowej rachunkowości finansowej
Doświadczenie w Umiejętność obsługi komputera – MS Office
tworzeniu modeli budżetowych oraz organizacji procesu budżetowania (idealnie w firmie o profilu finansowym)
Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom

Ważne do: 2020.06.10, wyświetleń: 53

nr ogłoszenia: 2272