Dyspozytor

3 000,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bydgoszcz
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 000,00 - 3 500,00 zł
  • Dodano 2019.01.17

Opis stanowiska

dyspozytor job365, transport job365, logistyk job365

Koordynacja bieżącej realizacji usług transportowych poprzez zapewnienie dostępności niezbędnego taboru oraz optymalne wykorzystanie floty
Zapewnienie jakości usług świadczonych klientom poprzez wysokiej jakości współpracę operacyjną z przewoźnikami i kurierami
Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych klientów z uwzględnieniem standardów jakościowych

Wymagania

Posiadasz doświadczenie w branży TSL
Swobodnie posługujesz się pakietem Microsoft Office
Jesteś otwarta/otwarty na pracę w systemie trzyzmianowym
Efektywnie zarządzasz czasem, zasobami i sprzętem
Bierzesz odpowiedzialność za swoje działania i ich rezultaty
Dynamika pracy w naszej branży Cię nie zaskakuje i świetnie radzisz sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami
Dostarczasz informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób
Konstruktywnie współpracujesz z innymi działami wewnątrz organizacji, a także z partnerami zewnętrznymi.
Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Kompleksowy program szkoleniowy wprowadzający w zakres obowiązków
Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport)
Możliwość uczestnictwa w programach wolontariatu oraz w imprezach integracyjnych
Praca wśród przyjaznych ludzi, którzy kochają to, co robią

Ważne do: 2020.01.17, wyświetleń: 158

nr ogłoszenia: 599