Oferta archiwalna

Młodszy Prawnik

4 000,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

prawnik job365, prawnik job365, prawo job365

ścisła współpraca z Radcą Prawnym Spółki,
wsparcie wewnętrznego działu prawnego w bieżących zadaniach, m.in.:
przygotowanie oraz weryfikacja umów zawieranych przez spółkę,
przygotowywanie oraz weryfikacja dokumentów wewnętrznych,
udzielanie porad prawnych,
sporządzanie projektów opinii prawnych, pism procesowych itp.
wsparcie pracowników pod kątem prawnym w realizacji bieżących działań

Wymagania

posiadasz wykształcenie wyższe prawnicze,
możesz pochwalić się doświadczeniem w obszarze obsługi prawnej przedsiębiorców,
wykazujesz praktyczną znajomość przepisów prawa, w szczególności prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego,
posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania zagadnień prawnych,
jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną oraz sumienną,
bardzo dobrze znasz język angielski (min. poziom B2), w tym potrafisz posługiwać się terminologią prawniczą,
potrafisz obsługiwać biegle komputer oraz program MS Office,
świetnie organizujesz własną pracę,
charakteryzuje Cię dokładność w działaniu.

Oferujemy

profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań,
komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę,
możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.01.21, wyświetleń: 1177

nr ogłoszenia: 740