Programista

4 000,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wałbrzych
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 000,00 - 4 500,00 zł
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

programista job365, it job365, obsługa klienta job365

Tworzenie i rozwój oprogramowania na platformach procesorów TI TMS28335, AM335
Implementacja i uruchamianie algorytmów sterowania zasilaczy plazmowych
Implementacja, uruchamianie i testowanie interfejsów przemysłowych (np. EtherCat, I 4.0)
Wymagania

Wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera lub magistra) o specjalności informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewne
Doświadczenie w programowaniu C w systemach embedded (co najmniej 2 letnie)
Doświadczenie z zakresu rozwiązań sprzętowych (systemy oparte na platformach DSP lub ARM)
Znajomość procesów i narzędzi rozwoju oprogramowania.
Znajomość dowolnego systemu kontroli wersji (SVN, Git)
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie ze specjalistycznej literatury oraz na swobodne komunikowanie się w ramach międzynarodowych projektów
Oferujemy

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Stabilne zatrudnienie
w profesjonalnym środowisku
Zróżnicowany zakres realizowanych
projektów
Prywatna opieka
medyczna i karta sportowa

Ważne do: 2020.01.24, wyświetleń: 121

nr ogłoszenia: 889